فروش دستگاه تلقیح مصنوعی

 دستگاه تلقیح مصنوعی سوئیتنی

دستگاه تلقیح مصنوعی ملکه سوئیتنی امروزه در بیشتر موسسات تحقیقاتی و ایستگاه های پرورش ملکه در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد . عملکرد این دستگاه در عین سادگی بسیار  دقیق است و تکنسین به راحتی می تواند به تلقیح ملکه بپردازد.

در مدت زمان کار با قلاب شکمی و قلاب نیش، مچ دستتان ثابت روی میز قرار می گیرد و همین امر باعث عدم خسته شدن مچ و افزایش دقت کار می شود ، ساعت ها می توانید بدون خستگی دستانتان با دستگاه به تلقیح ملکه بپردازید. نوع اهرم های هدایت از نوع micromanipulator بوده که این سیستم باعث کاهش حرکت ۱۰ به ۱ قلاب ها و سرنگ می شود که این  امر باعث افزایش ضریب دقت در باز کردن انتهای بدن ملکه و تزریق اسپرم به واژن ملکه زنبور عسل می شود. دکتر طهماسبی در کتاب تلقیح مصنوعی ملکه زنبور عسل متذکر شده اند که سیستم کنترل قلاب ها و سرنگ دستگاه سوئینتی پیچی و دقیق است .

سرنگ شامل یک پیستون لاستیکی و یک سیلندر که به راحتی می توان آنها را جایگزین کرد. سوزن شیشه ای علاوه بر تعویض به راحتی از سرنگ برای ضدعفونی جدا می شود. این دستگاه شامل سرنگ، ۵ عدد سوزن شیشه ای ، قلاب شکمی، قلاب نیش و دارنده ملکه می باشد. توجه داشته باشید که میکروسکوپ و تجهیزات CO2 به طور جداگانه باید خریداری شود.

جهت مطالعه  بیشتر از ویژگی های دستگاه و مشاهده عکس های  دستگاه تلقیح مصنوعی به سایت سازنده آن مراجعه کنید (جهت رفتن به سایت سازنده دستگاه اینجا کلیک کنید)

قیمت محصول (بدون میکروسکوپ و تجهیزات گاز کربنیک) ۴۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد.

قیمت محصول (با میکروسکوپ و تجهیزات گار کربنیک) ۵۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد.

زمان تحویل : حداکثر ۱۰ روز پس از پیش پرداخت (هزینه حمل به عهده خریدار است)

جهت سفارش خرید دستگاه به شماره ۰۹۳۸۳۲۴۵۶۴۶ پیامک دهید ما با شما تماس خواهیم گرفت.

تلگرام زنبور عسل