عسل و دارچین

عسل و دارچین مخلوط معجون

معجون عسل و دارچین باعث بهبودی بسیاری از بیماری ها می باشد. مجله کانادایی تعداد ۹۵ نوع بیماری کهتوسط معجون عسل و دارچین قابل درمان است را نام برده . نکته بسیار بسیار مهم استفاده از عسل طبیعی می باشد. برای تشخیص عسل طبیعی اینجا کلیک کنید.

لاغری با عسل و دارچین :

اکثر افراد چاق از عارضه مقاومت به انسولین نیز رنج می‌برند. این عارضه مانع سوخت ‌وساز درست گلوکز می‌شود. هنگامی که چنین شرایطی رخ می‌دهد کاهش وزن بسیار دشوار می‌شود. افرادی که به مدت ۳۰ روز از مخلوط عسل و دارچین استفاده کرده‌اند موفق شده‌اند سطح مقاومت به انسولین بدن خود را کاهش دهند. یک فنجان آب ، عسل و پودر دارچین را هر روز و قبل از صبحانه با معده خالی بنوشید. اگر مخلوط گفته شده را هر روز بنوشید، از تجمع چربی در بدن جلوگیری کرده و باعث کاهش وزن می گردد.

درمان ورم مفاصل با عسل و دارچین:

یک قسمت عسل را در ۲ قسمت آب گرم حل کرده و به آن ۱ قاشق چای خوری پودر دارچین بیافزایید. خمیر حاصله را روی محل درد به آرامی بمالید. همچنین بیماران دچار ورم مفاصل می توانند، ۱ فنجان آب داغ را با ۲ قاشق عسل و ۱ قاشق چای خوری پودر دارچین مخلوط کرده و بنوشند. این عمل را هر روز باید انجام دهند تا بیماری شان معالجه شود. اگر این بیماران قبل از صبحانه مخلوط ۱ قاشق غذاخوری عسل با ۴/۱ قاشق چای خوری پودر دارچین را میل کنند، درد آنها بعد از ۱ ماه از بین خواهد رفت. بیماران مورد مطالعه نمی توانستد راه بروند اما بعد از استفاده از این روش، توانستند به راحتی شروع به راه رفتن بدون درد کنند.

درمان ناباروری با عسل و دارچین :

مردان ۲ قاشق غذا خوری عسل را قبل از خواب میل کنند تا این مشکل برطرف شود. زنان می توانند از پودر دارچین برای باردار شدن استفاده کنند.

از بین بردن خستگی مفرط با عسل و دارچین :

مصرف نصف قاشق غذاخوری عسل و مقداری پودر دارچین در یک لیوان آب اول صبح و بعد از ظهر که بدن با افت نشاط روبه رو است طی یک هفته نیروی حیاتی بدن را افزایش می دهد.

رفع مشکل شنوایی با عسل و دارچین :

مصرف روزانه مقدار مساوی از عسل و پودر دارچین در صبح و شب مشکل شنوایی را برطرف می کند. شایان ذکر است ، عسل مورد مصرف باید خام و پاستوریزه نشده باشد.زیرا که آنزیم های لازم به هنگام عمل پاستوریزه به علت حرارت دیدن از بین می رود.

درمان عفونت های پوستی با عسل و دارچین:

قرار دادن مخلوطی به مقدار مساوی از عسل و دارچین روی قسمت های مختلف پوست، عفونت های پوستی و اگزما را نیز درمان می کند. تمام عفونت های پوستی و اگزما با استفاده از عسل و پودر دارچین درمان می شوند.

جلوگیری از ریزش مو با عسل و دارچین :

قبل از حمام کردن ، ۱ قاشق غذاخوری عسل به همراه با ۱ قاشق چای خوری پودر دارچین مخلوط کرده و روی سر خود بمالید و ۵-۱۵ دقیقه صبر کنید و سپس موهای خود را بشوئید.

درمان عفونت مثانه با عسل و دارچین :

دو قاشق غذا خوری عسل به همراه با ۱ قاشق چای خوری پودر دارچین را در ۱ لیوان آب گرم حل کرده و آن را بنوشید. این روش باعث می شود که میکروب های مثانه را از بین برود.

درمان دندان درد با عسل و دارچین :

پنج قاشق چایخوری عسل به همراه با ۱ قاشق چای خوری پودر دارچین مخلوط کرده و خمیر حاصله را روی دندان خراب بمالید. این عمل را ۳ بار در روز انجام دهید تا دندان خراب و دردناک درمان شود.

کاهش کلسترول خون با عسل و دارچین :

مصرف عسل خالص در درمان بیماران مبتلا به کلسترول بسیار مفید است. دو قاشق غذاخوری عسل به همراه با ۳ قاشق چای خوری پودر دارچین را در مقداری برابر ۲ لیوان چای حل کرده و آن را بنوشید. بدین وسیله بعد از ۲ ساعت کلسترول خون به اندازه ۱۰درصد پایین می آید.

درمان سرماخوردگی با عسل و دارچین :

به مدت ۳ روز از مخلوط ۱ قاشق غذاخوری عسل گرم با ۴/۱ قاشق چایخوری پودر دارچین استفاده کنید. این روش برای درمان سرفه مزمن، سرماخوردگی و سینوزیت به کار می رود.

درمان معده درد با عسل و دارچین :

مخلوط عسل و پودر دارچین ، درمان کننده درد معده، زخم معده و نفخ می باشد.

از بین بردن بوی بد دهان با عسل و دارچین :

شما می توانید پس از بیدار شدن از خواب با محلولی از یک قاشق چای خوری عسل،مقداری پودر دارچین و آب گرم غرغره کنید تا در طول روز مشکل بوی بد دهان را نداشته باشید.

افزایش طول عمر با عسل و دارچین :

نوشیدن چای با عسل و پودر دارچین از بین برنده پیری زودرس می شود

درمان سرطان با عسل و دارچین :

عسل و دارچین، درمان کننده سرطان های معده و استخوان شناخته شده است. برای ۱ ماه و ۳ بار در روز، ۱ قاشق غذاخوری عسل با ۱ قاشق چای خوری پودر دارچین را برای جلوگیری از سرطان مصرف کنید.

درمان بیماری قلبی با عسل و دارچین :

مخلوطی از عسل و پودر دارچین را تهیه کنید و به جای مربا روی نان قرار دهید و به طور منظم در وعده صبحانه صرف کنید.این روش در کاهش کلسترول،جلوگیری از بروز حمله قلبی، تنفس راحت و تقویت ضربان قلب موثر است.بیماران مبتلا به حمله قلبی نیز با مصرف روزانه این مخلوط از حمله قلبی بعدی درامان خواهند بود.بررسی روی سالمندان در آمریکا و کانادا نشان داده است،با بالا رفتن سن شاهرگ های حیاتی و سیاهرگ ها خاصیت انعطاف پذیری خود را از دست می دهد.عسل و دارچین به شاهرگ ها و سیاهرگ ها قدرتی تازه میبخشد.

از بین بردن اثر خارش نیش های حشرات با عسل و دارچین :

مخلوطی از یک سهم عسل، ٢ سهم آب ولرم و یک قاشق چای خوری پودر دارچین را روی قسمتی از بدن که احساس خارش می کنید،قرار دهید خارش و درد در عرض یک یا ٢ دقیقه فروکش خواهد کرد.

برطرف کردن سوء هاضمه با عسل و دارچین :

قبل از هر وعده غذا،پودر دارچین را روی ٢ قاشق غذاخوری عسل بریزید و میل کنید تا از ترشح اضافی اسید معده رهایی پیدا کنید زیرا این مخلوط غذاهای سنگین را به راحتی هضم میکند.

برطرف کردن جوش صورت با عسل و دارچین :

قبل از خواب مخلوط ٣ قاشق غذاخوری عسل و ١ قاشق چای خوری دارچین را روی جوش ها قرار دهید و روز بعد با آب ولرم بشویید.تکرار روزانه این کار به مدت ٢ هفته،جوش ها را از بین می برد.

فروشگاه اینترنتی فروش عسل طبیعی و خالص