درمان نازایی و ناباروری با ژل رویال :

زنبور در حال ترشح ژل رویال

عوامل عمده ی ایجاد ناباروری عبارتند از

  • سقط
  • فرآیندهای چسبندگی اندام های واقع در لگن کوچک ، عارضه ی بیماری های التهابی و جراحی های پیشین
  • بیماری های آمیزشی که باعث ناتوانی جنسی زوجین می گردد.
  • نارسایی هورمونی غدد جنسی زنانه یا کمبود اسپرماتوزوئید پیش می آید.

درمان ناباروری و نازایی با زهر رنبور عسل :

درمان با زهر زنبور عسل باعث کاهش چسبندگی، کمک به برطرف شدن جوشگاه ها می شود ، باز بودن لوله های فالوپ را احیا می کند و در موارد یائسگی وضعیت هورمونی را متعادل می سازد.

درمان ناباروری و نازایی با لارو زنبور نر :

منشا خاص بیولوژیکی لارو زنبور نر ، ترکیبات شیمیایی و محتوای هورمون های جنسی آن ، این ماده را برای درمان پیچیده ناباروری مردان بسیار مستعد ساخته است. به بیماران مونث دچار اختلالات دستگاه های  داخلی  و هورونی توصیه می گردد که از هوموژنات لارو زنبور نر استفاده نمایند. این ماده می تواند عملکرد تخمدان ها را احیا نماید  ، تخمگذاری را تسهیل و پاره ای اختلالات هورمونی را بهبود بخشد.

درمان ناباروری و نازایی با عصاره لارو پروانه موم خوار :

عصاره لارو پروانه موم خوار از همه بیشتر برای درمان فرآیندهای چسبندگی  در اندام واقع در لنگنچه مفید است. لارو پروانه موم خوار طی دوره خاصی از عمر خود آغاز به تولید آنزیم گوارشی سزارا می کند که می تواند با کاهش بافت های اضافی باعث کم کردن چسبندگی ، از بین بردن جوشگاه ها ، احیای حرکتی لوله های فالوپ ، تاثیرگذاری بر تمایز یاختهای پوشش مخاطی لوله های رحم گردد.

درمان ناباروری و نازایی با ژل رویال :

تعادل هورمونی در زنان برای سلامت تخمک ضروری است. عدم تعادل هورمونی موجب عدم توازن در چرخه باروری، قائدگی و تخمک گذاری میگردد و باروری را به میزان زیادی کاهش میدهد. مشکلات قاعدگی شانس لقاح را در زنان کاهش میدهد. ژل رویال به عنوان یک داروی مهم به  تعادل هورمونی خانم ها و تنظیم چرخه قاعدگی آن ها و سلامت تخمک و در نتیجه به باروری آنها کمک مناسبی می کند. مصرف منظم ژل رویال با کیفیت، باعث تعادل و توازن هورمون ها می شود.

 ژل رویال یک ماده طبیعی عالی برای افزایش قدرت باروری و جنسی هست ؛ اگر دلیل ناباروری در ضعف جنسی و یا کمبود تعداد اسپرم و یا داشتن تخمک ضعیف باشد ژل رویال می تواند به شما کمک کند. همچنین ژل رویال نقش مهمی در کاهش استرس و بهبود بیماریهای عصبی و تنظیم ترشح هورمونی دارد.

مطالب مرتبط:

فواید و نحوه نگهداری ژل رویال

تلگرام زنبور عسل

درمان سرطان با بره موم

خواص ژل رویال

ژل رویال چیست ؟

بره موم چیست